Álláshirdetés - szolgáltatásfejlesztési koordinátor

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat

a Munka Törvénykönyve alapján történő foglalkoztatás céljából pályázatot hirdet

1 fő helyi termék- és szolgáltatásfejlesztési koordinátor

munkakör betöltésére.

A  munkaviszony időtartama: határozott idejű munkaviszony 2023. június 30-ig.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Paktumiroda, 4400 Nyíregyháza, Benczúr tér 7.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat európai uniós és hazai finanszírozású foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési célú projektjének szakmai megvalósításában való aktív részvétel. Helyi termék, illetve helyi mester, mesterség, szolgáltatás elektronikus kataszterének kialakítása. Segíti a termék- és szolgáltatásfejlesztési stratégia kidolgozásának folyamatát. Önálló szervezés és részvétel a helyi termék- és szolgáltatásfejlesztéshez kapcsolódó, munkaidőben és munkaidőn kívül megvalósuló rendezvényeken. A projekt egyéb szakmai tevékenységeinek megvalósításában való részvétel.

Munkabér és juttatások: Megállapodás szerint, a pályázati finanszírozás keretein belül.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési tapasztalat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Legalább 2 év projektek szakmai megvalósításában szerzett tapasztalat,
  • Gazdaságtudományi vagy agrármérnöki vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség,
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye gazdasági helyzetének és szereplőinek ismerete,
  • Termékfejlesztés és/vagy marketing területen szerzett tapasztalat,
  • Rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • Agilitás, magas szintű kommunikációs készség, kiváló szervezési készség,
  • Átlag feletti precizitás és problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Motivációs levél, fényképes önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata, 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány;

A munkakör betölthetőségének időpontja: leghamarabb 2022. július 15.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. június 20.

A pályázati kiírással kapcsolatosan munkaidőben további információt Obbágy Vera paktumirodavezető nyújt, a 70/504-1237 -es telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázati dokumentáció Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat címére történő megküldésével (4400 Nyíregyháza, Hősök tere 5.) vagy elektronikus úton a pályázat pappne.bea@szszbmo.hu e-mailcímre történő megküldésével.

A pályázat elbírálásának határideje legkésőbb: 2022. július 1.

Egyéb lényeges információ: 6 hónap próbaidő kerül kikötésre.